.

9 m.

Objekti eshte ne ndertim dhe perfundon me 31 Maj 2023. .

Apartments, Lands,houses for sale in Saranda Adresa Rruga Butrinti, Rruga Butrinti 2 Numri telefonit 0699238033 Faqja e web-it httpswww.

Shtepi Ne Shitje Shqiperi 81.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni si me poshte Toll Free 1-888-414-4536 USA and Canada Sam Dardha - Executive Director Cell 1-414-852-5513 Email infoalbania-estate. . 00 .

B02.

. 000 Euro (Rruga Butrinti) (Rruga Butrinti) (ka foto) - Shtepi ne shitje Shes apartament banese 21. .

. 000, Sarand&235;, Bashkia Sarand&235;, Vlor&235; County, Southern Albania, 9701, Albania.

Sarand, Albania.

Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi Real estate agency in Saranda Albania.

Per me shume informacion ose nje vizite ne. Sip&235;rfaqe 100.

. 1 Tualetet.

000 Numri i dhomave 1.
Dhoma.
.

875.

Albania Estate ka nje projekt shume te mire vetem 70 metra larg plazhit.

0-5. SHITET APARTAMENT 212 N&203; Q&203;ND&203;R T&203; QYTETIT SARAND&203; Detaje p&235;r apartamentin -Vendndodhja Rruga Onhezmi -Sip&235;rfaqe 104m2 -Kati i 3-t&235; banim. .

Kati. Vendi perfekt pr t bler shtpin tuaj t ndrrave. Plotesisht i kompletuar, me standarte te larta dhe nje ekip shume te mire per menaxhimin e resortit. Tipi apartments for sale Kati 1-8 Dhoma 1-2 Square 60-68 m 2 More Saranda. N&235; shitje apartament n&235; Sarand&235;, 212 Apartamenti prej 109 m&178; shitet s&235;bashku me arredim p&235;r 196,200 Euro. Dhoma.

168.

1 Dhomat. 1 - 50 nga 150 Ads.

.

.

.

.

.